Drodzy klienci Joga Klub,
Proszę zwrócić uwagę na kilka drobnych zmian w naszym harmonogramie na wiosnę.- Zakaz zakupów w niedzielę = niedzielna joga !! Joga Ashtanga dla Początkujących (angielski i polski) zmieni się z soboty na niedzielę o 17:30.


- Pilates Senior zostanie odwołany w piątek 19 kwietnia na weekend świąteczny, a NOWE zajęcia jogi Senior rozpoczną się w piątki o 12:30 od 26 kwietnia.


- Zajęcia dla zdrowego kręgosłupa (Zdrowy kręgosłup) zakończą się wkrótce ostatnią lekcją 22 kwietnia. Dołącz do wielu innych zajęć jogi i pilates!


Kliknij tutaj pełny HARMONOGRAM!
Zapraszamy na warsztat poświęcony otwieraniu bioder. Będzie to dynamiczna praktyka, ale jednocześnie łagodna. W zajęciach może uczestniczyć każdy, niezależnie od poziomu zaawansowania.


Warsztat rozpoczniemy lekkimi pozycjami dającymi możliwość rozpoznania jakie jest ustawienie bioder, miednicy, i innych obszarów ciała, oraz gdzie znajduje się środek ciężkości ciała.Każdy będzie miał możliwość nauczyć się jak pracować ze swoimi blokadami w ciele, głównie w okolicy bioder i miednicy, oraz jak ćwiczyć aby w bezpieczny sposób otworzyć biodra. Będzie to praktyka w stylu dynamicznym, przeplatana przejściami vinyasami, aby ciało pozostało elastyczne i lepiej przygotowane do każdej następnej asany.Sylwia Stefanowicz - od 18 lat praktykuję jogę. Zaczynałam od metody Iyengara. Potem trafiłam na Ashtanga jogę, ktorą od tamtego czasu praktykuję codziennie, a wiedzę przekazuję od 14 lat. Ale ponieważ lubię się rozwijać, jestem też dyplomowaną nauczycielką Kundalini Jogi - obecnie z tego stylu wykorzystuję tylko niektóre techniki. Praktykowałam też inne style jogi. Aby uzupełnić wiedzę o ciele fizycznym, uczestniczyłam w kursach i szkoleniach prowadzonych przez fizjoterapeutów i osteopatów. Jestem trenerem Blackroll - rolki, piłki i inne przyrządy, które często wykorzystuję w pracy. Od prawie dwóch lat do swojej pracy wprowadzam olejki eteryczne Young Living. Uczestniczyłam także w warsztatach pracy z energią.

Joga Klub

Trening Mięśni Dna Miednicy z fizjoterapeutką Katarzyną Łempicką
Joga Klub
Sobota, 30 marca, 14.00 – 15.30
Bilet cena 50 zl
Zapraszamy na trening mięśni dna miednicy i zdrowej sylwetki, który dedykowany jest kobietom i mężczyznom, prowadzony przez fizjoterapeutkę Katarzynę Łempicką. Skupimy się w nim na mięśniach dna miednicy: umiejętności ich napinania i relaksacji oraz poprawnym oddechu i postawie ciała.Wykonamy ćwiczenia mięśni dna miednicy, ćwiczenia oddechowe oraz ćwiczenia zaczerpnięte z metody Pilatesa, w których zwrócimy uwagę na poprawne napięcie gorsetu głębokich mięśni tułowia.Mięśnie te pełnią niezwykle ważne i złożone funkcje w ludzkim organizmie. Można śmiało powiedzieć, że u zdrowej osoby są najbardziej aktywną grupą mięśniową podczas wykonywania codziennych czynności ruchowych.Jeśli chciałabyś/łbyś poczuć swoje mięśnie i wiedzieć jak zapobiec/wyleczyć groźne następstwa ich osłabienia, takie jak nietrzymanie moczu oraz opuszczenie macicy, przerost prostaty, jak uzyskać płaski brzuch i bezpiecznie wrócić do formy po porodzie, pozbyć się bólu kręgosłupa i stawów, wzbogacić swoje życie seksualne - ten warsztat jest dla Ciebie.Spotykamy się 30.03.2019 o g. 14:00-15:30 w Joga Klub Warszawa, ul. Chałubińskiego 8Program warsztatu obejmuje czas teorii i praktyki oraz możliwość zadawania pytań w trakcie oraz indywidualnie, po zakończonym warsztacie :-)Prowadzi:
Katarzyna Łempicka - jestem magistrem fizjoterapii, fizjoterapeutką uroginekologiczną (akredytacja Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego), terapeutką manualną i instruktorką metody Pilatesa. Pomagam osobom z bólem kręgosłupa, wspieram kobiety w ciąży i po porodzie oraz w okresie menopauzy. Wszystkich, którzy potrzebują pomocy w dysfunkcjach kręgosłupa, postawy i mięśni dna miednicy. Strona fb: Rehabilitacja i Trening Katarzyna Łempicka
Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia w recepcji Joga Klub oraz poprzez wiadomość na stronie Rehabilitacja i Trening Katarzyna Łempicka.
Zapraszamy!

Joga Klub

Zmiany w cennikuZ Nowym Rokiem wprowadzamy zmiany w cenach Joga Klub, związane z aktywną działalnością oraz stałym rozwojem szkoły. Dziękujemy za Wasze wsparcie i liczymy na jeszcze lepszy rok pełen Waszej wspaniałej energii oraz zrozumienie. Sprawdź nowy cennik.
Ashtanga Joga dla PoczątkującychZapraszamy serdecznie wszystkich poczatkujących, którzy chcą rozpocząć przygodę z Jogą. Jest to wprowadzenie do świata Ashtanga Vinyasa Jogi, nauczysz się podstawowych asan z pierwszej serii, techniki ich wykonania, oddechu Ujjayi oraz łączenia go z ruchem. W konsekwencji wzmocnisz i uelastycznisz swoje ciało oraz przygotujesz je do dalszej pracy i rozwoju. Możesz dołączyć do grupy w dowolnym momencie, bez wcześniejszych zapisów. Zajęcia odbywają się w każdy wtorek i czwartek w godzinach 19:30 – 20:30 oraz w soboty o 12:30-13:45.
Zapraszamy!
Wynajem SaliSzukasz przestrzeni na zajęcia, warsztaty, szkolenia, eventy, sesje zdjęciowe, nagrania? Oferujemy przestronną (90 m2), jasną, pełną światła dziennego salę z niesamowitym widokiem oraz w świetnej lokalizacji Warszawy. Znajdujemy się w samym centrum Warszawy, jednocześnie znajdziesz u nas ciszę i spokój, z dala od zgiełku miasta. Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji i ustalenie wszelkich szczegółów współpracy.
Niedzielne medytacje i relaks przy dźwiękach gongu z Jogą KundaliniZrelaksuj się i uspokój bieg myśli przed kolejnym tygodniem pracy. W każdą niedzielę w godzinach 18:00-19:30 zapraszamy na medytacje z Jogą Kundalini oraz długi relaks przy dźwiękach gongu. W styczniu Grażyna Smith przeprowadzi Was przez medytację o nazwie KirtanKrija. Medytacja ta w Jodze Kundalini jest podstawową praktyką, odpowiednią dla każdego i na każdy dzień. Dla osób początkujących jest doskonałym wstępem dla budowania praktyki medytacji. Zajęcia te przeznaczone są dla osób, które poszukują relaksu i koncentracji.

24 czerwca Joga Klub otwiera drzwi dla wszystkich zainteresowanych jogą, niezależnie od poziomu zaawansowania. Zapraszamy wszystkich chętnych!

W trakcie dnia otwartego możesz wziąć udział w profesjonalnych zajęciach jogi i pilates, poznać i porozmawiać z doświadczonymi nauczycielami oraz innymi uczestnikami przy wegańskim bufecie. 
Zapraszamy tez do Pop-up Shop, gdzie obejrzysz, przymierzysz i kupisz piękne ubrania do jogi, akcesoria i biżuterię. 
Odwiedź nas i zrelaksuj się w naszej oazie spokoju ukrytej w samym sercu pędzącej i głośnej Warszawy.

 

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO ZAJĘĆ
1. Załóż wygodny strój - legginsy, dresy lub krótkie spodenki i wygodny miękki t-shirt, albo możesz przebrać się na miejscu, mamy 2 szatnie, damską i męską. 
2. Ćwiczymy na bosaka, najlepiej bez skarpet, ze względu na bezpieczeństwo i wygodę.
3. Maty do ćwiczeń zapewniamy na miejscu.
4. Przed zajęciami nie objadaj się i nie pij za dużo.
5. Podczas zajęć nie pij wody, aby się nie rozpraszać i przenieść uwagę na oddech i odpowiedni rytm swojego ciała 
6. Pamiętaj o sobie i swoim komforcie, joga ma być dla Ciebie przyjemnością.


ROZKŁAD DNIA OTWARTEGO

11:30 - Powitanie uczestników, omówienie podstawowych zasad i przedstawienie sponsorów

11:40 - 12:30 - Zajęcia Joga

12:40 - 13:30 - Zajęcia Pilates

13:45 - 18:00 - Pop-up Shop - ubrania do jogi, akcesoria, biżuteria - sprzedaż

14:30 - 15:00 - Zajęcia Joga

15:00 - 15:30 - Zajęcia Pilates

18:15 - Podziękowanie i zamknięcie imprezy

 

GDZIE SIĘ MIEŚCIMY?

Joga Klub, Chałubińskiego 8

Znajdujemy się w budynku Oxford Tower - pomiędzy hotelem Hampton, ul. Wspólna a hotelem Marriott, Al. Jerozolimskie.

Wejście na tyłach budynku po schodach na taras, z dala od ulicznego zgiełku i dźwięków miasta.

Więcej informacji na naszej stronie: www.jogaklub.pl

 

Powitaj z nami słońce! 


Nie masz jeszcze prezentów na święta dla przyjaciółki, mamy, siostry? A może chcesz sprawić przyjemność sobie? Interesujesz się jogą albo inną aktywnością fizyczną? To wspaniale się składa!

Już w najbliższy weekend w Joga Klub odbędzie się Pop-Up Shop. Odwiedź nas i sprawdź najlepsze marki w Polsce produkujące ubrania i akcesoria do jogi, pilates oraz fitness a także bransoletki indyjskie i olejki eteryczne.
Na miejscu poczęstujemy Cie rozgrzewająca herbata lub świeżym sokiem.

Kiedy: 16-17 grudnia, sobota i niedziela, 14:00-19:00

Gdzie: Joga Klub, ul. Chałubińskiego 8 (wejście od tylu budynku po schodkach na taras)

Do zobaczenia wkrótce!

• Ashtanga Vinyasa joga – Dynamiczna joga, łączy głęboki oddech Ujjayi z ruchem aby wzmocnić mięśnie, dodać ciału energii i elastyczności
• Ashtanga joga dla wszystkich – Od początkujących do zaawansowanych
• Poniedziałek & środa – Ashtanga Vinyasa joga (Ewa), piątek - Power joga (Radek)
• Jesienne zajęcia – 30 minut wprowadzenia do jogi i instrukcje jak wykonywać asany, a następnie cała godzina dynamicznej Ashtanga Vinyasa jogi.
• Maty do jogi – Część mat dostępna do wypożyczenia. Jeśli posiadasz własną, koniecznie przynieś ją ze sobą na zajęcia!To było spore wyzwanie!Wasze maty prywatne są w szatni na szafkach i teraz tam jest ich stałe miejsce. Bardzo Wam dziękujemy za współpracę.

Wszystkie pozostałe maty, których nie znamy właścicieli, znajdują się w przedpokoju i zostaną tam jeszcze do 15 czerwca. Zachęcamy Was do odnalezienia swojej maty i przeniesienia jej do szatni, jeśli regularnie jesteście u nas na zajęciach, lub zabrania jej ze sobą.

Po 15 czerwca wszystkie maty pozostawione w przedpokoju będą miały już inne przeznaczenie, ale poza Joga Klub.

Dziękujemy! Namaste


Warsztat – Joga Funkcjonalna ze sławnym Radkiem RychlikiemJoga Funkcjonalna to praktyka dość intensywna i dynamiczna, lecz jednocześnie w pełni bezpieczna i zdrowa. Łączy w sobie mądrość klasycznej jogi i najnowsze osiągnięcia nauki. Wzmacnia mięśnie odpowiedzialne za zdrowie kręgosłupa, prawidłową postawę i ładną sylwetkę. Joga Funkcjonalna zapewnia harmonię psychofizyczną i wszechstronną sprawność. Dzięki niej pokonasz stres, poprawisz koncentrację i naładujesz się pozytywną energią.

Na warsztatach poznacie podstawowe ćwiczenia Jogi Funkcjonalnej. Nauczycie się pracy z oddechem, która podnosi efektywność wykonywanych asan oraz ich walory relaksacyjne. Dowiecie się jak uruchomić i wzmocnić głębokie mięśnie tułowia, odpowiedzialne za zdrowie kręgosłupa oraz jak łączyć ruch z oddechem, by praktyka stała się jeszcze bardziej efektywna i bezpieczna.

Czas i miejsce: sobota, 04 marca 2017, w godz. 14:00-16:30, Joga Klub, ul. Chałubińskiego 8, Warszawa

Prowadzący: RADEK RYCHLIK - W 2002r. założył pierwszą w Polsce szkołę dynamicznych stylów jogi. Absolwent warszawskiego AWF-u oraz studiów psychologicznych na Uniwersytecie SWPS. Szkolił się u mistrzów jogi w Indiach, USA i Europie Zachodniej. Autor publikacji naukowych z fizjologii, biomechaniki i psychofizjologii dotyczących ćwiczeń jogi oraz licznych artykułów popularnonaukowych.

RadekRychlik.pl

    •     Cena: dla Klubowiczów – 40zl,
    •     Dla osób, które nie są członkami Joga Klub– 60 zl.

Zapisy e-mailem jogaklub@jogaklub.pl w Joga Klub w ciągu tygodnia lub tuż przed warsztatem w sobotę.

Serdecznie zapraszamy!