Ruch Intuicyjny


W piątki wieczorem, po całym tygodniu pracy, zapraszamy na zajęcia z ruchu intuicyjnego. Jest to wyjątkowo dobry czas by odetchnąć od rutyny codziennego dnia i jednocześnie poruszyć się i zatrzymać. Poruszyć - bo podczas zajęć będziemy wprowadzać w ruch całe ciało, ożywiając wszystkie jego partie oraz uwalniając napięcia zgromadzone w ciele w postaci blokad mięśniowych. Zatrzymać -bo ruch połączymy z uważnością na siebie, na odczucia płynące z ciała, towarzyszące mu nastroje i impulsy. Pozwolimy naszym ciałom prowadzić ruch w sposób intuicyjny, z dużą dozą swobody, zaciekawiając się nim i eksplorując nowe jakości, a wszystko to przy dźwiękach różnorodnej muzyki.

Nie będziemy przechodzić przez żadne konkretne pozycje (co znacie z praktyki Jogi i Pilatesa), ale na każdym etapie zajęć skierujemy uwagę na różne jakości, kierunki, tempa, sposoby wykorzystania przestrzeni, i wiele innych aspektów ruchu po to, by poszerzyć nasze możliwości ruchowe, rozpoznać ulubione wzorce ruchowe, a także „otworzyć głowę” i zbadać to, co mniej znane.

Ruch intuicyjny pozwoli Ci na:
* poszerzenie świadomości ciała,
* uwolnienie nagromadzonej i zahamowanej energii oraz uruchomienie jej swobodnego przepływu,
* rozbudzenie uważności wobec sygnałów płynących z ciała oraz tego co „tu i teraz”,
* oczyszczenie umysłu z niepotrzebnego zgiełku myśli,
* uwolnienie od napięć mięśniowych, rozluźnienie całego ciała,
* zabawę i przyjemność ruchu,
* rozbudzanie kreatywności,
* odkrywanie nowych wzorców ruchowych, a tym samym też nowych sposobów „bycia w świecie”.

Piątki, 19:00 Zajęcia trwają 1 h Prowadząca: Beata Kubalska
Instruktor Pilates, psycholog i studentka Psychoterapii Tańcem i Ruchem. Od około 12 lat związana z tańcem. Próbowała różnych stylów tanecznych (m. in. współczesny, modern jazz, bachata), ceniąc w ich odmienności, różnorodność energii i sposobów korzystania z ciała. Pilate zaś to jej sposób na poszukiwanie równowagi.Joga Klub02/2021Promocja!! Płatności za kursy w ramach karnetu „1 miesiąc Open” dokonane w dniach 1 do 31 stycznia 2021 obejmują wszystkie wejścia na zajęcia na kurs do dnia 28 lutego 2021.
Zobacz nowy harmonogram tutaj.
Zajęcia online są nadal dostępne w tym samym czasie na platformie Zoom.

Joga Klub
Jak się przygotować na kursy jogi w Joga Klub

Kursy JogiJUŻ JESTEŚMY OTWARCI!!!

Joga Klub is open againZapraszamy na zajęcia stacjonarne. W tym samym czasie trwa transmisja online. Możesz uczestniczyć we wszystkich zajęciach w Joga Klub wirtualnie.

Pamiętaj, że na zajęcia stacjonarne obowiązują zapisy przez naszą strefę klienta. Prosimy o przemyślane zapisy, jeśli nie możesz przyjść, prosimy, odwołaj wcześniej (preferujemy 24h a najpóźniej 4h) swoją wizytę, aby nie blokować miejsca innym chętnym. W razie czego prosimy o kontakt, tel: 885 038 605 lub mail: jogaklub@jogaklub.pl Do zobaczenia na macie w Joga Klub ... lub wirtualnie


Regulations

Multisport onlineDrogi MultiSportowcu,

Są dla CIebie usprawnienia w systemie!!!!

Mianowicie, będziesz mógł/mogła całkowicie samodzielnie wygenerować kod, na podstawie którego wprowadzimy Cię na listę uczestników naszych zajęć online. Poniżej opis tej nowej procedury. ZAPRASZAMY CIĘ SERDECZNIE!

1) Wejdź na stronę www.kartamultisport.pl/wspieraj-kluby/, zaloguj się na swoje konto i wygeneruj kod!

2) Jeżeli jeszcze nie masz konta, kliknij w ikonę „Załóż konto”. Wystarczy, że wpiszesz swoje imię, numer aktywnej karty MultiSport oraz adres e-mail. Kod wygenerowany na stronie www.kartamultisport.pl/wspieraj-kluby/ otrzymasz od razu.

3) Otrzymany kod oraz swoje imię i nazwisko przekaż do Joga Klub sms-em na nr 885 038 605.

4) Zarejestruj się na wybrane zajęcia online przez Strefę Klienta albo nasz grafik przez www.jogaklub.pl. w następujący sposób:
- wykup karnet (https://studiojoga-warszawa.cms.efitness.com.pl/kalendarz-zajec) i to konkretnie ten:
ONLINE - MULTISPORT BENEFIT (za 0 zl)
- przejdź przez logowanie (system będzie prosiił Cię o hasło, jeśli go nie znasz, wpisz prośbę o nowe, i tu chwila cierpliowści, to trwa ok. 3-5 minut, po tym czasie nowe hasło powinno się pojawić na Twoim e-mailu, jeśli go podałaś/eś podczas zapisu do Joga Klub,
- następnie zaloguj sie na wybrane zajecia tutaj: https://studiojoga-warszawa.cms.efitness.com.pl/kalendarz-zajec 5) Wcześniejsza rejestracja na zajęcia, co najmniej 30 minut, jest rekomendowana, ponieważ około 15 minut przez rozpoczęciem zajęć wyślemy bezpośrednio link do transmisji i kody do uzyskania dostępu.

Każdego dnia można pobrać jeden kod MultiSport, tak więc możesz dołączyć do zajęć Joga Kliub codziennie i ćwiczyć z naszymi nauczycielami, będą dla Ciebie prowadzić jogę albo pilates online Eliza, Kamil, Ewa, Martyna, Grażyna, Samanta i inni. Kody należy wykorzystać w tym samym miesiącu kalendarzowym, w którym zostały wygenerowane.

W kwestii technicznej, do transmisji korzystamy z platformy „Zoom”. Możesz użyć komputera, smartfona lub tabletu. Polecamy zainstalowanie aplikacji.

1) Wejdź na stronę www.zoom.us
2) Kliknij Join a meeting (prawy górny róg)
3) Wpisz kod spotkania i hasło, które dostaniesz w emailu od nas.

Ostatnia prośba: wycisz mikrofon podczas zajęć, aby nie przeszkadzać innym uczestnikom biorącym udział w zajęciach.

Do zobaczenia na macie …. wirtualnie!

NAMASTE


Newsletter - KwiecienKochani,

Dziękujemy za kolejne lekcje online i Waszą obecność na macie. Uwielbiamy się z Wami widzieć i słyszeć oraz doceniamy nasz wspólny kontakt na macie.

To niesamowite, że mimo tego zupełnie innego sposobu prowadzenia zajęć, jakkolwiek dziwnie to wszystko wygląda, jednak poniekąd przyzwyczajamy się do tego. W przyszłości będziemy ten czas wspominać i wspólnie się z tego śmiać.

Wy chodzicie na jogę do salonu, nasze towarzystwo to Wasze maty. Zamiast spaceru, wychodzimy na balkon. ;)

W Wielkanocnym biuletynie znajdziesz następujące nowości:

• Od połowy kwietnia wprowadzamy jogę od podstaw
• W grafiku pojawi się poranna dawkę energii dla ciała i ducha
• Wraca pilates z Beatą w czwartki.

Newsletter

Newsletter - MajKochani,

To już ponad miesiąc naszej działalności online. Wasze zaangażowanie jest niesamowite!

Dziękujemy w imieniu całej ekipy za Waszą obecność na macie oraz w wirtualnym nowym świecie Joga Klub. Mimo, że nie możemy spotykać się na sali, to codziennie łączymy się i podtrzymujemy ducha Joga Klub.

Wewnątrz biuletynuna maj znajdziesz następujące nowości:

• Pilatesw ciąży wchodzi do grafiku online,
• Pojawiają się też poranne medytacje,
• Joga + KiteCamp – w realu -zmienia lokalizację, z Sycylii przenosimy się na Hel.
Zmieniony też termin - wyjazd odbędzie się w sierpniu,
• Multisport online będzie kontynuowany przez cały maj,
• Zmieniają się terminy zajęć popołudniowych – przesunięte zostały zajęcia z 17.00 na 17.30 oraz z 18.30 na 18.45. Poza poniedziałkiem i piątkiem. W niedzielę vinyasę rozpoczynamy o godzinę wcześniej, czyli o 10.00.

Zapraszamy serdecznie! Korzystajcie!

NewsletterJoga onlineKochani,
Po pierwsze, bardzo dziękujemy wszystkim za dołączenie do nas podczas bezpłatnych zajęć jogi online na żywow tym tygodniu. Dostaliśmy od Was wiele ciepłych i naprawdę wspaniałych komentarzy. Dlatego chcemy dla Was zrobić więcej!
Joga Klub będzie oferować regularne zajęcia jogi i pilates transmitowane na żywo. Na przestrzeni najbliższego tygodnia,a może i jeszcze dłużej, dopóki będzie trwała epidemia Covid-19, chcemy być z Wami przynajmniej w takiej formie i pomagać sobie wzajemnie. My Wam, abyście pozostaliw pełni aktywni ico najważniejsze, zdrowi. Oraz Wy nam, aby w ogóle utrzymać działalność Joga Klub.

Wejdź w Internetowy grafik Joga Klub, który znajdziesz tutaj. Zajęcia prowadzą Wasi ulubieni instruktorzy: Eliza, Kamil, Ewa, Martyna, Grażyna, Samanta i inni.

Dla klientów kart Multisport na zajęcia online już wkrótce będziemy AKCEPTOWAĆ kartę Multisport. Jak tylko będziemy znali sposób ich użycia, damy Wam znać. Pamiętaj jednak, że niestety NIE akceptujemy kart Fit Profit i OK System. Te karty możesz wykorzystać TYLKO na zajęciach stacjonarnych.

Jeśli masz zamrożony karnet Joga Klub, to możesz z niego skorzystać i zapisać się na zajęcia online. Jeśli chcesz kupić karnet specyficznie na zajęcia online, to mamy dla Ciebie 2 warianty:
- Pojedyncze wejście – 20 zl
- Karnet OPEN ważny przez 7 dni – 60 zł

Karnety kup za pośrednictwem Joga Klub Strefa Klienta.
- Przed zarejestrowaniem się na zajęcia online opłać karnet ORAZ podaj swój adres e-mail w swoim profilu klienta, ponieważ prześlemy link do transmisji zajęć na żywo bezpośrednio na ten adres.
- Przed każdymi zajęciami zarejestruj się wcześniej, co najmniej na 20 minut przed rozpoczęciem zajęć. Wcześniejsza rejestracja jest rekomendowana, ponieważ około 15 minut przez rozpoczęciem zajęć, wyślemy bezpośrednio link do transmisji i kody do uzyskania dostępu.
- Ostatnia prośba: wycisz mikrofon podczas zajęć, aby nie przeszkadzać innym uczestnikom biorącym udział w zajęciach.

W kwestii technicznej, korzystamy z platformy „Zoom”. Możesz użyć komputera, smartfona lub tabletu. Polecamy zainstalowanie aplikacji. 1. wejdź na stronę zoom.us
2. kliknij Join a meeting (prawy górny róg)
3. wpisz kod spotkania i hasło, które dostaliście w emailuod nasRozpoczynamy poranne zajęcia praktyki własnej Ashtanga Vinyasa Yogi w stylu Mysore przy obecności nauczyciela. Zajęcia będą odbywały się cztery dni w tygodniu, poniedziałek, wtorek, środa oraz piątek, w godzinach 7:00 – 9:00.


Możesz dołączyć do zajęć w dowolnym momencie, jednak prosimy o wcześniejsze zapisy. Nie musisz także przychodzić punktualnie na 7:00, jednak zarezerwuj sobie minimum godzinę na praktykę. Jeśli nie jesteś pewny swojego zaawansowania lub tego, czy pamiętasz serię asan Ashtangi, tym bardziej te zajęcia będą dla Ciebie odpowiednie.

Taka samodzielna praktyka daje możliwość wykonywania pozycji w swoim indywidualnym rytmie oraz przestrzeni i czasie, aby zapamiętać serię, skoncentrować uwagę na sobie i swoim oddechu, być odpowiednio skorygowanym przez nauczyciela i dzięki temu nie powielać błędów lub niezdrowych nawyków.Serdecznie zapraszamy na warsztat z rolowania i technik relaksacji, podczas którego poznasz:

* Podstawy rozluźniania powięziowego;
* Podstawowe techniki rolowania;
* Techniki automasażu;
* Techniki relaksacji.

Powięź w każdym organizmie spełnia bardzo ważną funkcję - odpowiada za poprawną postawę ciała, ochronę organów wewnętrznych i struktur mięśniowo- stawowych, odżywienie organizmu i metabolizm. Jest nieprzerwaną, trójwymiarową siecią tkanek, która otacza całe ciało od stóp do głów – otacza mięśnie, wnika do więzadeł, torebek stawowych, otacza i penetruje narządy wewnętrzne, naczynia krwionośne, nerwy, tworząc środowisko do prawidłowego działania wszystkich układów. Powięź trzyma nas w całości: nadaje kształt, stabilizuje, odpowiada za pamięć ciała. W powięzi znajdują się miliony receptorów i wolnych zakończeń nerwowych informujących o subiektywnym odczuwaniu intensywności treningu, bólu, temperatury, wraz z korą wyspy odpowiadają za zachowanie równowagi w organizmie, edukację motoryczną i wiele innych funkcji.

Na warsztacie popracujemy właśnie na tej, jakże wyjątkowej strukturze naszego ciała – pomobilizujemy, porozciągamy, porolujemy i na koniec zrelaksujemy, tak abyś poczuł ulgę i wolność od napięcia! Słabo nawodniona powięź czy zbyt napięta ma dużo gorszą ruchomość, podatna jest na uszkodzenia, może powodować ból oraz znacznie ograniczać naszą mobilność i zakres ruchu, a to szybka droga do urazów, kontuzji i dużo gorszej regeneracji. Rolowanie to metoda automasażu, która ma za zadanie rozluźnić powieź, rozbić mięśnie poprzez ich lepsze ukrwienie. Rolujemy przy użyciu specjalnych rolek, wałków i piłek.KORZYŚCI JAKIE PRZYNIOSĄ CI WARSZTATY

- poprawisz pracę swoich mięśni i stawów;
- zwiększych elastyczność i i mobilność ciała;
- zwiększych zakresy ruchu w stawach;
- zmniejszych napięcia i bóle;
- poczujesz odprężenie i relaks a Twoje ciało stanie się lekkie;
- zwiększysz świadomość swojego ciała;
- nauczysz się kilku technik automasażu, które będziesz mógł włączyć do swojej codzienności.

DLA KOGO

Warsztaty skierowane są do każdego, niezależnie od wieku oraz poziomu sprawności fizycznej, szczególnie jeśli: - często odczuwasz różne bóle i napięcia, - łatwo się stresujesz a Twoje ciało ma zamkniętą postawę; - często boli Cię głowa i kark; - prowadzisz siedzący tryb życia, brak Ci ruchu ale nie wiesz od czego zacząć; - prowadzisz aktywny tryb życia ale szukasz sposobu na regenerację mięśni.

PROWADZI

Martyna Klimaszewska Od kilkunastu lat zgłębia techniki pracy z ciałem; pokochała metodę Pilates, która stała się dla niej drogą do lepszego poznania i świadomego korzystania z własnego ciała. Ukończyła fizjoterapię w Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie. Obecnie prowadzi treningi medyczne, w których skupia się głównie nad korektą wad postawy i bólami kręgosłupa. Założycielka "Pilates Therapy".

TERMIN

15.02.2020 | 16:00 - 18:00

CENA

80 zł | Jeśli przyprowadzisz swojego/ją partnera/partnerkę lub przyjaciela/przyjaciółkę, cena dla dwóch osób: 130 zł

Zgłoszenia przyjmujemy na miejscu w Joga Klub, na Facebooku, mailowo: jogaklub@jogaklub.pl lub pod nr: 885 038 605 Zapraszamy :)

Do zobaczenia!

Niedziela 13 października – Dzień świadomych WYBORÓW

Czy pamiętacie Natalię i Yin Jogę? Natalia wraca do Joga Klub po długiej nieobecności.
Już w niedzielę, 13 października 15:30 – 17:00 JOGA KLUB zaprasza na warsztat Yin Joga z Natalią Zawada.
Zajmiemy się specyficznie otwieraniem klatki piersiowej.

Po warsztacie zapraszamy na spotkanie z Natalią, która opowie nam o życiu na Bali, o swoim świadomym wyborze. Będzie można bezpośrednio u źródeł, dowiedzieć się więcej o wyjeździe na Bali planowanym z Joga Klub na marzec 2020.Yin joga - joga dla powięzi, antidotum na stres codzienności

Yin Joga, nazywana potocznie akupunkturą bez igieł, to nowoczesna technika zdrowotna i relaksacyjna. Stworzona przez grupę fizjoterapeutów z Uniwersytetu w Los Angeles, którzy eksperymentowali z ćwiczeniami na rozluźnienie twardych tkanek powięziowych - Yin Joga powstała w latach 70-tych XX wieku.

Zapraszamy na 1,5-godzinną podroż po mapach swojego ciała, Joga to styl życia, który uczy nas świadomych wyborów, Pracując z ciałem i prowadząc oddech w sposób kontrolowany, możemy natychmiast wpłynąć na swoje samopoczucie, a na dłuższą metę, w pozytywny sposób wpłynąć na zdrowie fizyczne i psychiczne oraz na wydajność organizmu. Zamknięcie w okolicy klatki piersiowej może być wynikiem wielu czynników zewnętrznych. Od niewłaściwej pozycji siedzącej, w jakiej spędzamy większość czasu, poprzez różne stresujące sytuacje życiowe, które nas dodatkowo zamykają. Podświadomie kurczymy klatkę piersiową, zamykamy tym samym dostęp do serca. Skutkiem będą zblokowane emocje, płytki oddech, zaburzenia poczucia bezpieczeństwa, brak pewności siebie. Przygotowany przez nas warsztat pomoże otworzyć klatkę piersiową i poczuć głęboki spokój wewnętrzny. Yin Joga pozwala dotrzeć do najgłębszych tkanek, skorygować postawę i uwolnić emocje, które nam nie służą.

Kto poprowadzi? Natalia Zawada

Nauczycielka Tantrycznej Hatha Jogi oraz Yin Jogi. Należy do @yinculture, grupy rozpowszechniającej metodę Yin na całym świecie. Obecnie Natalia mieszka na Bali, gdzie regularnie prowadzi zajęcia z Yin Jogi. Natalia jest właścicielką oraz prowadzi własną markę ekologicznych ubrań do jogi oraz sportowych.

Jak sie przygotować do warsztatu?

Yin Joga jest statyczną formą treningu - w każdej pozycji spędzasz co najmniej 3 minuty, aby dotrzeć do najgłębszych tkanek. Dlatego warto jest zadbać o odpowiednio wygodne ubrania, aby ciało nie marzło, załóż skarpety i długi rękaw! Jeśli masz ulubiony koc, którym chcesz sie przykryć, koniecznie przynieś go na warsztat.

Dla kogo?

Warsztat przygotowany jest dla wszystkich chętnych. Jeśli na co dzień praktykujesz dynamiczną formę jogi, będzie to okazja, aby spróbować czegoś zupełnie przeciwnego dla równowagi lub z ciekawości. Natomiast jeśli jesteś początkujący lub to będzie Twój pierwszy raz na macie, ten warsztat też jest dla Ciebie. Wszystkie ćwiczenia mogą być modyfikowane według indywidualnych potrzeb każdego uczestnika.

Cena? 1,5 godzinny warsztat – 59 zł


Warsztat Hatha Joga z Mateuszem Konopackim

Mateusz poprowadzi dla Was pełną praktykę Jogi, obejmującą ćwiczenia dla ciała i umysłu. Będzie dużo pracy ze świadomością ciała i oddechem.

Podczas zajęć z Mateuszem skupimy się na wygięciach do tyłu. Podczas sekwencji asan rozluźnimy i otworzymy klatkę piersiową i uelastycznimy kręgosłup. Omówimy także jak zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo podczas praktyki wygięć oraz jak wzmocnić mięśnie które stabilizują kręgosłup. Po sekwencji asan dotlenimy się i zrelaksujemy pranayamą – Jogicznymi ćwiczeniami oddechowymi.

Z zajęć wyjdziecie na pewno elastyczniejsi, zrelaksowani… i o parę centymetrów wyżsi.

Zapraszamy!
Wstęp całkowiecie bezpłatny.

Zabierz ze sobą matę, jeśli posiadasz własną, ewentualnie jest możliwość wypożyczenia maty na miejscu.
Załóż wygodny strój, który nie będzie krępował ruchów podczas wykonywania asan.

Do zobaczenia na macie w Joga Klub!
BEZPIECZNY LOTOS

Warsztaty Anatomia Jogi


Serdecznie zapraszam na najnowszy warsztat poświęcony pracy nad pozycją lotosu (Padmasana).

DATA:         08.06.2019
MIEJSCE:         Joga Klub
GODZINA:         12:00 - 15:00
KOSZT:         210 zł

Safe Lotus

Podczas warsztatów będziemy zajmować się wszystkimi uwarunkowaniami anatomicznymi jakie mają bezpośredni wpływ na wykonanie lotosu (Padmasana).

Będziemy pracować nad elastycznością mięśni bioder, które jako pierwsze powodują blokady w momencie zakładania nóg do lotosu. Omówiona zostanie praca mieśni, oraz ewentulne problemy wynikające z budowy kostnej miednicy i kości udowej. Zostanie zwrócona szczególna uwaga na bezpieczeństwo wykonywania lotosu i ewentualne kontuzje, wynikające nieprawidłowej techniki jego wykonywania.

Podczas sesji jogi przygotowującej do wykonania lotosu zostaną zaprezentowane asany i techniki otwierające biodra. Dokładnie przeanalizowana zostanie praca mięśniowa w Padmasanie, tak abyś zobaczyła gdzie znajduje się Twój "słaby punkt" i nad czym musisz jeszcze popracować.

Warsztaty skierowane są do osób na każdym poziomie zaawansowania. Warsztat okaże się szczególnie przydatny dla tych osób, które odczuwają ból biodra/kolan/kostek podczas wykonywania pozycji lotosu.

Plan warsztatu:
12:00 - 13:00 część teoretyczna
13:15 - 13:30 przerwa
13:30 - 15:00 część praktyczna

Warsztat odbędzie się w JOGA KLUB, Chałubińskiego 8, Warszawa

Zapisy: warsztaty@anatomiajogi.pl

(w tytule: warsztaty Warszawa)

Na warsztat obowiązują wcześniejsze zapisy. Wpłata jest równoznaczna z potwierdzeniem rezerwacji miejsca. Przelewu można dokonać na konto: mBank 17 1140 2004 0000 3202 7720 2097 w tytule wpisując "warsztaty Warszawa + imię i nazwisko"


Joga Klub z ogromną przyjemnością zaprasza Was serdecznie na warsztat z Pranayamy z Kirti Gahlawat Yoga

PRANAYAMA
Łączy w swoim znaczeniu słowa 'Prana' - 'Oddech' oraz 'Ayana' - 'Kontrola', które pochodzą z sanskrytu. Podczas regularnej praktyki Pranayamy uczymy się kontrolować nasz oddech, co w dłuższej perspektywie odgrywa ważną rolę w utrzymaniu zdrowego życia.
Pranayama to doskonałe ćwiczenie oddechowe, które przynosi bardzo wiele korzyści. Regularna praktyka zwiększa ilość tlenu dostarczanego do organizmu oraz oczyszcza go z toksyn, jednocześnie pobudzając organizm, podnosi poziom energii na cały dzień.
KTO POPROWADZI
Kirti Gahlawat Yoga certyfikowany nauczyciel jogi przez Radę Jakości Indii i Yoga Alliance International. Ukończyła studia podyplomowe w dziedzinie Yogic Science i ma ponad 18 lat lat doświadczenia w praktyce i nauczaniu jogi. Wielokrotnie nagradzana za wybitne osiągnięcia w dziedzinie jogi przez rząd stanowy Haryana w Indiach. Kirti Gahlawat angażuje się w popularyzację jogi w wielu krajach. Była głównym nauczycielem jogi podczas Międzynarodowego Dnia Jogi w 2016 i 2018 roku we współpracy ze Stowarzyszeniem Szkół Jogi i Celebrity Yoga Ambassadors w Polsce organizowanego przez Ambasadę Indyjską. Udzieliła też kilka wywiadów i napisała artykuł w Polsce na temat promocji jogi, m.in. w Dzień Dobry TVN show, thenews.pl, Bosonamacie.pl, itd. Obecnie pracuje w Ambasadzie Indii w Warszawie, gdzie uczy nie tylko tradycyjnej jogi, praktyki, ale także sanskrytu i nauki tradycji wedyjskiej - kultura Indii.

DLA KOGO
Każdy może czerpać korzyści z Pranayamy. Obecnie Pranayama oraz praktyka asan zalecana jest także przez lekarzy dla zachowania zdrowia psychicznego i fizycznego. Oferujemy limitowaną ilość miejsc więc upewnij się, aby nie zwlekać z rezerwacja, jeśli nie chcesz przegapić tej oferty zajęć.


CENA
'Early bird' - do 06.05.2019:
• jeden dzień - sobota lub niedziela - 60 zł
• dwa dni - sobota & niedziela - 110 zł
Po 06.05.2019:
• jeden dzień - sobota lub niedziela - 80 zł
• dwa dni - sobota & niedziela - 150 zł

ZAPISY
Zapisujcie się, aby zarezerwować sobie pewne miejsce na warsztacie, możliwości jest kilka:
telefonicznie: +48 885 038 605
mailowo: jogaklub@jogaklub.pl
Facebook
lub przez nasza stronę i strefę klienta: https://studiojoga-warszawa.cms.efitness.com.pl/kup-karnet

Zapraszamy serdecznie i widzimy się na macie! :)


Drodzy klienci Joga Klub,
Proszę zwrócić uwagę na kilka drobnych zmian w naszym harmonogramie na wiosnę.- Zakaz zakupów w niedzielę = niedzielna joga !! Joga Ashtanga dla Początkujących (angielski i polski) zmieni się z soboty na niedzielę o 17:30.


- Pilates Senior zostanie odwołany w piątek 19 kwietnia na weekend świąteczny, a NOWE zajęcia jogi Senior rozpoczną się w piątki o 12:30 od 26 kwietnia.


- Zajęcia dla zdrowego kręgosłupa (Zdrowy kręgosłup) zakończą się wkrótce ostatnią lekcją 22 kwietnia. Dołącz do wielu innych zajęć jogi i pilates!


Kliknij tutaj pełny HARMONOGRAM!
Zapraszamy na warsztat poświęcony otwieraniu bioder. Będzie to dynamiczna praktyka, ale jednocześnie łagodna. W zajęciach może uczestniczyć każdy, niezależnie od poziomu zaawansowania.


Warsztat rozpoczniemy lekkimi pozycjami dającymi możliwość rozpoznania jakie jest ustawienie bioder, miednicy, i innych obszarów ciała, oraz gdzie znajduje się środek ciężkości ciała.Każdy będzie miał możliwość nauczyć się jak pracować ze swoimi blokadami w ciele, głównie w okolicy bioder i miednicy, oraz jak ćwiczyć aby w bezpieczny sposób otworzyć biodra. Będzie to praktyka w stylu dynamicznym, przeplatana przejściami vinyasami, aby ciało pozostało elastyczne i lepiej przygotowane do każdej następnej asany.Sylwia Stefanowicz - od 18 lat praktykuję jogę. Zaczynałam od metody Iyengara. Potem trafiłam na Ashtanga jogę, ktorą od tamtego czasu praktykuję codziennie, a wiedzę przekazuję od 14 lat. Ale ponieważ lubię się rozwijać, jestem też dyplomowaną nauczycielką Kundalini Jogi - obecnie z tego stylu wykorzystuję tylko niektóre techniki. Praktykowałam też inne style jogi. Aby uzupełnić wiedzę o ciele fizycznym, uczestniczyłam w kursach i szkoleniach prowadzonych przez fizjoterapeutów i osteopatów. Jestem trenerem Blackroll - rolki, piłki i inne przyrządy, które często wykorzystuję w pracy. Od prawie dwóch lat do swojej pracy wprowadzam olejki eteryczne Young Living. Uczestniczyłam także w warsztatach pracy z energią.

Joga Klub

Trening Mięśni Dna Miednicy z fizjoterapeutką Katarzyną Łempicką
Joga Klub
Sobota, 30 marca, 14.00 – 15.30
Bilet cena 50 zl
Zapraszamy na trening mięśni dna miednicy i zdrowej sylwetki, który dedykowany jest kobietom i mężczyznom, prowadzony przez fizjoterapeutkę Katarzynę Łempicką. Skupimy się w nim na mięśniach dna miednicy: umiejętności ich napinania i relaksacji oraz poprawnym oddechu i postawie ciała.Wykonamy ćwiczenia mięśni dna miednicy, ćwiczenia oddechowe oraz ćwiczenia zaczerpnięte z metody Pilatesa, w których zwrócimy uwagę na poprawne napięcie gorsetu głębokich mięśni tułowia.Mięśnie te pełnią niezwykle ważne i złożone funkcje w ludzkim organizmie. Można śmiało powiedzieć, że u zdrowej osoby są najbardziej aktywną grupą mięśniową podczas wykonywania codziennych czynności ruchowych.Jeśli chciałabyś/łbyś poczuć swoje mięśnie i wiedzieć jak zapobiec/wyleczyć groźne następstwa ich osłabienia, takie jak nietrzymanie moczu oraz opuszczenie macicy, przerost prostaty, jak uzyskać płaski brzuch i bezpiecznie wrócić do formy po porodzie, pozbyć się bólu kręgosłupa i stawów, wzbogacić swoje życie seksualne - ten warsztat jest dla Ciebie.Spotykamy się 30.03.2019 o g. 14:00-15:30 w Joga Klub Warszawa, ul. Chałubińskiego 8Program warsztatu obejmuje czas teorii i praktyki oraz możliwość zadawania pytań w trakcie oraz indywidualnie, po zakończonym warsztacie :-)Prowadzi:
Katarzyna Łempicka - jestem magistrem fizjoterapii, fizjoterapeutką uroginekologiczną (akredytacja Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego), terapeutką manualną i instruktorką metody Pilatesa. Pomagam osobom z bólem kręgosłupa, wspieram kobiety w ciąży i po porodzie oraz w okresie menopauzy. Wszystkich, którzy potrzebują pomocy w dysfunkcjach kręgosłupa, postawy i mięśni dna miednicy. Strona fb: Rehabilitacja i Trening Katarzyna Łempicka
Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia w recepcji Joga Klub oraz poprzez wiadomość na stronie Rehabilitacja i Trening Katarzyna Łempicka.
Zapraszamy!

Joga Klub

Zmiany w cennikuZ Nowym Rokiem wprowadzamy zmiany w cenach Joga Klub, związane z aktywną działalnością oraz stałym rozwojem szkoły. Dziękujemy za Wasze wsparcie i liczymy na jeszcze lepszy rok pełen Waszej wspaniałej energii oraz zrozumienie. Sprawdź nowy cennik.
Ashtanga Joga dla PoczątkującychZapraszamy serdecznie wszystkich poczatkujących, którzy chcą rozpocząć przygodę z Jogą. Jest to wprowadzenie do świata Ashtanga Vinyasa Jogi, nauczysz się podstawowych asan z pierwszej serii, techniki ich wykonania, oddechu Ujjayi oraz łączenia go z ruchem. W konsekwencji wzmocnisz i uelastycznisz swoje ciało oraz przygotujesz je do dalszej pracy i rozwoju. Możesz dołączyć do grupy w dowolnym momencie, bez wcześniejszych zapisów. Zajęcia odbywają się w każdy wtorek i czwartek w godzinach 19:30 – 20:30 oraz w soboty o 12:30-13:45.
Zapraszamy!
Wynajem SaliSzukasz przestrzeni na zajęcia, warsztaty, szkolenia, eventy, sesje zdjęciowe, nagrania? Oferujemy przestronną (90 m2), jasną, pełną światła dziennego salę z niesamowitym widokiem oraz w świetnej lokalizacji Warszawy. Znajdujemy się w samym centrum Warszawy, jednocześnie znajdziesz u nas ciszę i spokój, z dala od zgiełku miasta. Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji i ustalenie wszelkich szczegółów współpracy.
Niedzielne medytacje i relaks przy dźwiękach gongu z Jogą KundaliniZrelaksuj się i uspokój bieg myśli przed kolejnym tygodniem pracy. W każdą niedzielę w godzinach 18:00-19:30 zapraszamy na medytacje z Jogą Kundalini oraz długi relaks przy dźwiękach gongu. W styczniu Grażyna Smith przeprowadzi Was przez medytację o nazwie KirtanKrija. Medytacja ta w Jodze Kundalini jest podstawową praktyką, odpowiednią dla każdego i na każdy dzień. Dla osób początkujących jest doskonałym wstępem dla budowania praktyki medytacji. Zajęcia te przeznaczone są dla osób, które poszukują relaksu i koncentracji.

24 czerwca Joga Klub otwiera drzwi dla wszystkich zainteresowanych jogą, niezależnie od poziomu zaawansowania. Zapraszamy wszystkich chętnych!

W trakcie dnia otwartego możesz wziąć udział w profesjonalnych zajęciach jogi i pilates, poznać i porozmawiać z doświadczonymi nauczycielami oraz innymi uczestnikami przy wegańskim bufecie. 
Zapraszamy tez do Pop-up Shop, gdzie obejrzysz, przymierzysz i kupisz piękne ubrania do jogi, akcesoria i biżuterię. 
Odwiedź nas i zrelaksuj się w naszej oazie spokoju ukrytej w samym sercu pędzącej i głośnej Warszawy.

 

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO ZAJĘĆ
1. Załóż wygodny strój - legginsy, dresy lub krótkie spodenki i wygodny miękki t-shirt, albo możesz przebrać się na miejscu, mamy 2 szatnie, damską i męską. 
2. Ćwiczymy na bosaka, najlepiej bez skarpet, ze względu na bezpieczeństwo i wygodę.
3. Maty do ćwiczeń zapewniamy na miejscu.
4. Przed zajęciami nie objadaj się i nie pij za dużo.
5. Podczas zajęć nie pij wody, aby się nie rozpraszać i przenieść uwagę na oddech i odpowiedni rytm swojego ciała 
6. Pamiętaj o sobie i swoim komforcie, joga ma być dla Ciebie przyjemnością.


ROZKŁAD DNIA OTWARTEGO

11:30 - Powitanie uczestników, omówienie podstawowych zasad i przedstawienie sponsorów

11:40 - 12:30 - Zajęcia Joga

12:40 - 13:30 - Zajęcia Pilates

13:45 - 18:00 - Pop-up Shop - ubrania do jogi, akcesoria, biżuteria - sprzedaż

14:30 - 15:00 - Zajęcia Joga

15:00 - 15:30 - Zajęcia Pilates

18:15 - Podziękowanie i zamknięcie imprezy

 

GDZIE SIĘ MIEŚCIMY?

Joga Klub, Chałubińskiego 8

Znajdujemy się w budynku Oxford Tower - pomiędzy hotelem Hampton, ul. Wspólna a hotelem Marriott, Al. Jerozolimskie.

Wejście na tyłach budynku po schodach na taras, z dala od ulicznego zgiełku i dźwięków miasta.

Więcej informacji na naszej stronie: www.jogaklub.pl

 

Powitaj z nami słońce! 


Nie masz jeszcze prezentów na święta dla przyjaciółki, mamy, siostry? A może chcesz sprawić przyjemność sobie? Interesujesz się jogą albo inną aktywnością fizyczną? To wspaniale się składa!

Już w najbliższy weekend w Joga Klub odbędzie się Pop-Up Shop. Odwiedź nas i sprawdź najlepsze marki w Polsce produkujące ubrania i akcesoria do jogi, pilates oraz fitness a także bransoletki indyjskie i olejki eteryczne.
Na miejscu poczęstujemy Cie rozgrzewająca herbata lub świeżym sokiem.

Kiedy: 16-17 grudnia, sobota i niedziela, 14:00-19:00

Gdzie: Joga Klub, ul. Chałubińskiego 8 (wejście od tylu budynku po schodkach na taras)

Do zobaczenia wkrótce!

• Ashtanga Vinyasa joga – Dynamiczna joga, łączy głęboki oddech Ujjayi z ruchem aby wzmocnić mięśnie, dodać ciału energii i elastyczności
• Ashtanga joga dla wszystkich – Od początkujących do zaawansowanych
• Poniedziałek & środa – Ashtanga Vinyasa joga (Ewa), piątek - Power joga (Radek)
• Jesienne zajęcia – 30 minut wprowadzenia do jogi i instrukcje jak wykonywać asany, a następnie cała godzina dynamicznej Ashtanga Vinyasa jogi.
• Maty do jogi – Część mat dostępna do wypożyczenia. Jeśli posiadasz własną, koniecznie przynieś ją ze sobą na zajęcia!To było spore wyzwanie!Wasze maty prywatne są w szatni na szafkach i teraz tam jest ich stałe miejsce. Bardzo Wam dziękujemy za współpracę.

Wszystkie pozostałe maty, których nie znamy właścicieli, znajdują się w przedpokoju i zostaną tam jeszcze do 15 czerwca. Zachęcamy Was do odnalezienia swojej maty i przeniesienia jej do szatni, jeśli regularnie jesteście u nas na zajęciach, lub zabrania jej ze sobą.

Po 15 czerwca wszystkie maty pozostawione w przedpokoju będą miały już inne przeznaczenie, ale poza Joga Klub.

Dziękujemy! Namaste


Warsztat – Joga Funkcjonalna ze sławnym Radkiem RychlikiemJoga Funkcjonalna to praktyka dość intensywna i dynamiczna, lecz jednocześnie w pełni bezpieczna i zdrowa. Łączy w sobie mądrość klasycznej jogi i najnowsze osiągnięcia nauki. Wzmacnia mięśnie odpowiedzialne za zdrowie kręgosłupa, prawidłową postawę i ładną sylwetkę. Joga Funkcjonalna zapewnia harmonię psychofizyczną i wszechstronną sprawność. Dzięki niej pokonasz stres, poprawisz koncentrację i naładujesz się pozytywną energią.

Na warsztatach poznacie podstawowe ćwiczenia Jogi Funkcjonalnej. Nauczycie się pracy z oddechem, która podnosi efektywność wykonywanych asan oraz ich walory relaksacyjne. Dowiecie się jak uruchomić i wzmocnić głębokie mięśnie tułowia, odpowiedzialne za zdrowie kręgosłupa oraz jak łączyć ruch z oddechem, by praktyka stała się jeszcze bardziej efektywna i bezpieczna.

Czas i miejsce: sobota, 04 marca 2017, w godz. 14:00-16:30, Joga Klub, ul. Chałubińskiego 8, Warszawa

Prowadzący: RADEK RYCHLIK - W 2002r. założył pierwszą w Polsce szkołę dynamicznych stylów jogi. Absolwent warszawskiego AWF-u oraz studiów psychologicznych na Uniwersytecie SWPS. Szkolił się u mistrzów jogi w Indiach, USA i Europie Zachodniej. Autor publikacji naukowych z fizjologii, biomechaniki i psychofizjologii dotyczących ćwiczeń jogi oraz licznych artykułów popularnonaukowych.

RadekRychlik.pl

    •     Cena: dla Klubowiczów – 40zl,
    •     Dla osób, które nie są członkami Joga Klub– 60 zl.

Zapisy e-mailem jogaklub@jogaklub.pl w Joga Klub w ciągu tygodnia lub tuż przed warsztatem w sobotę.

Serdecznie zapraszamy!