O nas

Joga Klub

Jak głosi nasz slogan, bądź dla siebie dobry!

Na zajęcia zapraszamy osoby na każdym poziomie zaawansowania. Wystarczy przynieść wygodny strój, odrobinę zapału, chęci i szeroki uśmiech.

Po co ćwiczyć jogę? Ashtanga dosłownie oznacza 8, co reprezentuje 8 składników jogi. Mając to na uwadze, przedstawiamy 8 naszych ulubionych korzyści i efektów płynących z regularnej praktyki tej potężnej wspaniałej jogi.
Poprawisz wygląd i wysmuklisz sylwetką
Poprawisz koncentrację i kreatywność
Zwiększysz siłę
Zwiększysz pewność siebie
Zmniejszysz ilość tkanki tłuszczowej
Zmniejszysz stres i niepokój
Poprawisz elastyczność
Poprawisz zdrowie mentalne
joga-slogan-polish
0 +
Nauczyciele
0 +
Klienci
0 +
Cotygodniowe zajęcia

Joga Klub

O nas

Założony w 2004 roku Joga Klub oferuje różnorodne zajęcia Ashtanga Vinyasa Yoga na wszystkich poziomach zaawansowania, jogę i zajęcia dla seniorów, jogę Kundalini, a także duży wybór zajęć Pilates.

Mieścimy się w samym sercu Warszawy, pomiędzy hotelami Marriott i Hampton, blisko Dworca Centralnego i metra Centrum. Posiadamy bardzo przestronną salę do jogi z pięknym widokiem na kościół św. Barbary, recepcję, szatnie, toalety i prysznice. Zapewniamy miłą, komfortową atmosferę,

Relaks i profesjonalne zajęcia w naszej dużej, pięknej sali. Większość zajęć jest również dostępnych w tym samym czasie online. Zazwyczaj osobista rejestracja na zajęcia nie jest konieczna, ale rejestracja jest wymagana przed zajęciami online, aby na czas i za opłatą otrzymać odpowiednie poświadczenia.

agnieszka-nowacka-witczak-joga-klub-3
Untitled-5

Dokumentacja Joga Klub

Jak się przygotować do kursu?

Edukacja Joga Ashtanga w Joga Klub